مقالات (2)

لوله های فلزی :

با شروع زندگی اجتماعی و شهر نشینی ، استفاده از منابع آب متمرکز ، جوابگوی نیاز انسانها نبوه و انها را مجبور کرد تا آب را از مسیرهای دور با روشهای متعدد به محل زندگی خود انتقال دهند. از جمله این روشها استفاده از لوله های فلزی بود. که پس از توسعه زندگی شهر نشینی ، این لوله ها برای کابردهای مختلف در ساخت و ساز مورد استفاده قرار گرفتند.
این شرایط با فراهم کردن آسایش نسبی ، باعث حل بسیاری از مشکلات شد ولیکن در مواردی معضلاتی برای ساختمانها و ساکنان آن به وجود آورده است. در اینجا لازم است مزایا و معایب لوله های فلزی را مورد بررسی قرار دهیم.

پلیمرها :

به منظور پاسخ به نیاز و خواسته های جدید که از طرف شهروندان ، صاحبان صنایع محیط زیست مطرح می گردد و همگام با پیشرفت تکنولوژی و پروسه های صنعتی شدن جوامع ، دست اندرکاران صنعت پلاستیک را بر آن داشته تا با ارائه ی راهیافتهای متنوع ، منطقی و مقرون به صرفه راهایی تازه را برای تولید انبوه اقلام مورد مصرف بگشایند که این محصولات جدید علاوه بر کارکرد اصلی شان از نظر فرآیند تولید نیز با کارآیی استثنایی نه تنها به عنوان جایگزین مواد سنت مورد بحث می باشند بلکه مصرف رو به ازدیاد و روند به رشد و کشش بازار نیز چشم انداز مطمئنی را از هر نظر برای ما ترسیم می نماید.
به منظور کاهش هزینه های اضافی صرفه جویی در زمان و دهها مورد دیگر استفاده از مواد پلیمری در صنعت به صورت امری غر قابل اجتناب در آمده و دیگر مواد پلیمری صرفاً به عنوان یک جایگزین مورد استفاده قرار نمی گیرند. بلکه در حال حاضر انواع مواد ساختاری و پلیمرهایی با عملکرد بالا و ویژگی های عملکردی توسعه داده شده مورد مصرف های متعددی به عنوان یک ماده اصلی قرار می گیرند.

  • کردستان-سنندج کیلومتر اول جاده نایسر
  • 087-58325332
  • 087-33395880
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

افتخارات و گواهی ها

There are no image inside folder: images/avan/nemayeshgah/qazvin-shahrivar93

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا